Број на оглас: 2404336
Објавен на: 01.06.2019, 15:07
1 / 3

Алфа 70 фаворит екстра квалитет

20.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Печка на цврсто гориво „Алфа 70 фаворит“ со рерна и еден плех во неа,челични плочи во два дела,отвор за ќунци странично и на површина, големо ложиште и регулатор за воздух што допринесува да го задржи жарот преку ноќ, капацитет на загревање до 50 м2, одличен за сместување во мали кујни, термостат за контрола на температура во рерна.