Број на оглас: 2404307
Објавен на: 18.03.2019, 14:25
1 / 3

камин “смедеревац„супер цена

12.900 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


камин Арена-Смедеревац НОВ,целосно гусен,со ногари 10 см(не се поставени), ,трајножаречки,погоден за сместување во мал простор,капацитет на загревање 7,5 кв, регулатор за воздух,декоративен изглед