Број на оглас: 2404178
Објавен на: 01.06.2019, 15:06
1 / 3

камин нов супер цена

16.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


камин на цврсто гориво,нов,со капацитет на загревање 9,5 кв и димензии 89х46х44,големина на ложиште одлична 28х40х34 см,трајножаречки, боја црн