Број на оглас: 2402654
Објавен на: 20.10.2018, 12:06
1 / 8

HONDA cbr 919 i cbr 954

1 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2003
Модел:
CBR 919 i CBR 954
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


honda cbr 919 od 1999 god crven
honda cbr 954 od 2003 god zolt

POVEKE INF NA TEL 078 700 300
078 700 300