Број на оглас: 2400468
Објавен на: 04.05.2019, 17:43

prodavam placevi vo s.Dobri dol Skopje

23 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placevite se vo blizina na asfalten pat na ramno mesto za cenata ke se dogovorime