Број на оглас: 2400400
Објавен на: 26.03.2020, 18:33
1 / 1

vikendica vo suvilaki

35.000 €
Квадратура:
140 m²
Број на соби:
4
Греење:
Дрва
Наместена:
Не

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


prizemje 7,5x 7,5 dnevna, kujna kupatilo) + terasa

sprat (3 spalni)

gradbata e 1995god.-2000god.
vo dolot nakaj vodopadite
na najubavoto mesto (gore visoko)
cena bez cenkanje 35000eu.