Број на оглас: 2399369
Објавен на: 21.01.2019, 20:09
1 / 7

Се продава

2.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 320d, 2001 godina, vo odlicna vozna sostojba,Sedista pola koza pola platno od Mpaket.Registrirana do fevruari 2019 godina + Zelen karton so 4 novi zimski gumi celicni bandazi i so 4 novi letni gumi aluminiumski bandazi.6
L gratska,5L otvorena potrosuvacka.Ekonomicno vozilo.Vredi da se vidi.
Zamena Audi A4 KARAVAN DIEZEL 2004 SO MOJA DOPLATA (REALNA)!!!