Број на оглас: 2396941
Објавен на: 19.07.2018, 13:00
1 / 5

ekstra povolno traktor

1.850 € Цената не е фиксна 1.950 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava ekstra povolno traktor Ursus 355 registriran ,i pluzi, so dokumenti lice za kontakt.Jovan 075-354-409