Број на оглас: 2396030
Објавен на: 28.03.2019, 10:29
1 / 3

Ford sierra

700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Sierra
Година:
1987
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Sierra 2.0 karavan so plin prva boja 130.000 pominati km vo odlicna sostojba...tel za kontakt 076 466 796