Број на оглас: 2392257
Објавен на: 22.05.2018, 22:05
1 / 4

Plac vo Centar na Radovis 434m2

47 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
434 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Placot e na ekstra lokacija.pozadi goso pandeto vidi na mapa Dva vleza dve markici struja vodovod dozvola za gradba 434 m2 cist imoten list