Број на оглас: 2390376
Објавен на: 28.09.2020, 09:53
1 / 12

Se prodava kuka

5 € Цената е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
2000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Novo Selo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na patot Skopje-Kumanovo vo Novo Selo
Inf 075 850 208