Број на оглас: 2390158
Објавен на: 12.07.2020, 09:46
1 / 9

peleti ( pelet )

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Потрошни материјали / Огревно дрво

Вид на оглас: Се продава


FIRE LAND специлизирана компанија за пелети и опрема за греење и ладење ви нуди голем избор на пелети, брикети, котли на пелети
🔥8 години докажан најквалитетен пелет на нашиот пазар и пошироко препорачан од сите сервисери на котли на пелет.
-Гаранција за квалитет
-Бесплатна достава во Куманово
-Истовар со лифт рампа (цела палета)
-Висока калориска вредност
-Мал процент на влажност
-Низок остаток на пепел
-Висок степен на густина
-Европски сертификати
Ова е само мал дел од предности со кои се карактеризираат нашите пелети произведени од најреномирани фабрики на балкан со европски сертификати!
подетални информации ви стоиме на располагање на нашите контакт телефони:
075 248 055 и 077 703 735