Број на оглас: 2389467
Објавен на: 10.03.2019, 19:31
1 / 3

Renault Fuego

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Fuego
Година:
1982
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Fuego benzin vo ekstra sostojba.Vredi da se vidi
Tel za kontakt:076-466-796 Cane