Број на оглас: 2388195
Објавен на: 14.01.2019, 19:37
1 / 9

Se prodava kuka na prekrasna lokacija vo Bitola

98.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1996
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Edinecka kuka na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba. Kukata se naoga vo posledniot red na naselbata pod Pelister, dvorot e so prekrasni borovi i brezi. Kukata se sostoi od suteren vo koj e vklucena garaza i e so identicna kvadratura kako spratot. Greenjeto e reseno so kotel na nafta so kombinacija na drva.