Број на оглас: 2387950
Објавен на: 01.10.2020, 10:41
1 / 6

MERCEDES 18-38 kiper

5 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Mercedes 18-38 original Kiper god,1992. kiper -4.40 x 2.35 x 0.80 odlicna sostojba, cena po dogovor 070-504-201