Број на оглас: 2387546
Објавен на: 17.05.2019, 10:26
1 / 3

###MENUVANJE NA DISPLAY ZA AUDI####

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOV DISPLAY