Број на оглас: 2383279
Објавен на: 08.12.2018, 18:24
1 / 1

Кочани-се продава куќа

64.800 € Цената не е фиксна 65.800 €
Број на соби:
7
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
40 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Доклевец

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава вселива куќа во Кочани. Се наоѓа во близина на центарот (населба Доклевец). Куќата има приземје плус 2 спрата и подрум. Приземјето нуди можност за деловен простор.