Број на оглас: 2382676
Објавен на: 20.10.2018, 00:19
1 / 4

Kupuvam BMW E 36 320I

11 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


BARAM DA KUPAM BMW E36 COMPAKT
318 TI ILI 323 TI

KUPUVAM BMW COMPACT E 36 318 TI ILI 323 TI
VE MOLAM PONUDETE ZACUVANO SO REALNA CENA
PONUDA SO SLIKI ISKLUCIVO NA VIBER