Број на оглас: 2375762
Објавен на: 14.11.2020, 09:14
1 / 7

CO2, TIG(AC/DC) APARATI SERVIS POPRAVKA

15 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Поправам секаков вид CO2 и TIG апарати трансформаторски и инвертери како и обични рел инвертери. Произведувам контролни плочки за монтирање во tig и co2. За тиг плочка 2т/4т и прва струја втора струја.