Број на оглас: 2372999
Објавен на: 09.04.2019, 15:43
1 / 5

Postara Kuka vo s. PCINJA so 1500kv dvor

10.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
115 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1500 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam postara kuka vo s. Pcinja na samiot vlez vo seloto posle udolnicata do samiot pat ogradeno so zica so golemodvorno mesto od 1500 kvadrati so dve garazi koi se do samata ograda na patot so masivna ploca i vo visina na samiot pat pogodni za dogradba na sobi prodavnica idr 077 394 701