Број на оглас: 2372749
Објавен на: 15.07.2018, 13:59
1 / 1

Restoran ima potreba od kuvar

По Договор
Категорија:
Туризам и угостителство
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Poveke info na telelefon 077 503 400
Obezbeden smestaj i hrana