Број на оглас: 2366356
Објавен на: 26.03.2020, 18:31
1 / 4

Se prodava

15 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
7500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva pozadi Gama oil i lukoil na samiot pat prema vasilevo.Na mesto zvano balabanica, nivata e na dve parceli samiot pat ja sece sto znaci izleguva i od dvete strani na patot. 7500m2. moznost za dogovor za cena.