Број на оглас: 2361540
Објавен на: 17.02.2020, 11:44
1 / 3

КОНТРАБАС ДРВЕН

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава стар дрвен контрабас. Направена е целосна реставрација, променета кобилица, душица, жици...
Може замена за музичка опрема или друго но само за реална вредност