Број на оглас: 2361111
Објавен на: 14.06.2019, 00:42
1 / 2

OTKUPUVAM STARI I NEPOTREBNI VOZILA

500 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Друг модел
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
500000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OTKUPUVAM KOLI STARI I NEPOTREBNI PLAKAM EKSTRA