Број на оглас: 2357474
Објавен на: 13.01.2019, 02:13
1 / 2

Samsung 32GB microSD,evo,class 10,memoriska karticka nova

1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova Samsung microSDHC 32GB,class 10,memoriska karticka,Ultra-fast Performance + adapter za istata,vidi na slika