Број на оглас: 2357000
Објавен на: 17.08.2019, 12:15
1 / 12

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT NON STOP A-TOM

101.010.101 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


ЛИЦЕНЦИРАНА ВЛЕЧНА СЛУЖБА АТОМ ВИ НУДИ НАЈСИГУРЕН И НАЈБРЗ ПРЕВОЗ НА ВАШИТЕ ВОЗИЛА И ДРУГИ РАБОТИ ЛОКАЦИЈА ОПШТИНА АЕРОДРОМ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА ПОВЕЌЕ ГОДИШНО ИСКУСТВО ВО ОВАА ОБЛАСТ
КОНТАКТ:
071880317
078206570