Број на оглас: 2354116
Објавен на: 21.05.2020, 21:16
1 / 1

Otkupuvam Havarisani i Raspipani koli za Delovi

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Crafter
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvame Havarisani i Rasipani koli stranski sekakvi za delovi