Број на оглас: 2353181
Објавен на: 16.01.2019, 22:58
1 / 9

Prodavam stan vo n.Cento

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
52 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naogja na posledna 45ka, 52m2+ podrum 7m2.Se naogja na 2 sprat od 5. Renoviran.