Број на оглас: 2352766
Објавен на: 19.08.2019, 16:05
1 / 9

aftomatski menuvac za jeep cheroke igrand cheroke

1 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Menuvacot je vo dobra sostojba imam I drugi Delovi skoro sfe shot vi treba