Број на оглас: 2348542
Објавен на: 31.03.2019, 14:06
1 / 3

SE PRODAVA JEEP WILLYS

4.000 € Цената е фиксна
Марка:
Jeep
Модел:
Willys
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e model od 1942 god. so vgradn atetiran dizel motor, vo odlicna sostojba. Dzipot e na makedonski tablici....
Za povekje info. na mob : 077 567 -493