Број на оглас: 2343060
Објавен на: 27.01.2019, 11:29
1 / 3

ЧОЈС-Povolno Trosoben stan vo Rasadnik

690 €
Број на соби:
3
Квадратура:
69 m²
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Агенција за недвижности ЧОЈС
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trosoben stan vo rasadnik vo faza na gradba so vk.kvadratura od 69m2 na 4/5kat istocno orjentiran
Vo blizina na detskata gradinka (lihnida)Raspored :Dnevna so kujna i trpezarija ,zasebna spalna,detska soba i wc
Zgradata ke bide vselliva za okolu 10 meseci

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС (претпријатие)