Број на оглас: 2338927
Објавен на: 11.08.2018, 02:40
1 / 9

TOJOTA NOV BANDAZ 16 ka od rezervna guma

3.700 МКД Цената е фиксна 4.700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Za tojota nov bandaz 16 ka od rezervna guma
Na ovoj broj 078-596-000