Број на оглас: 2335226
Објавен на: 12.01.2019, 16:18
1 / 4

Електрична печка 4 KW во супер состојба со термометар pecka

5.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Телефон за контакт: Блажо 070-315-607

Електрична ѕидана печка 4 KW во одлична исправна состојба со термометар, се чува во дневна соба.

Димензии:
должина = 108 cm
висина = 72 cm
ширина = 33 cm

Најекономична големина што солидно загрева простор ~35м2