Број на оглас: 2330137
Објавен на: 12.07.2019, 13:23
1 / 3

Novi zmigavci za golf, passat, buba

500 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf, Pasat, Buba
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi zmigavci za:
Golf
Passat
Buba

Imam I drugi delcinja za VW modeli sto se gledat na slikite

Info na viber 078 845 629