Број на оглас: 2321762
Објавен на: 30.06.2020, 23:33
1 / 5

FIAT CINCVECENTO

650 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Cinquecento
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
28 kw / 38 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PORASDI TOA STO KUPIV DRUGO VOZILO ispravno pali vozi , registrirano do 08-03-2021