Број на оглас: 2321544
Објавен на: 16.11.2019, 00:00

Издавам подрумски простор

100 € Цената е фиксна
Квадратура:
30 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Издавам подрумски простор од 30 м2 за магацин во Дебар Маало кај слаткарница Апче.