Број на оглас: 2318377
Објавен на: 16.02.2019, 13:00
1 / 9

СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА БИСИ КАРПОШ од 1100 до 1250 евра/м2.

1.150 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


На ТОП локација во ТАФТАЛИЏЕ 1 (ул.Лондонска) во изградба е ПРВИОТ ПРЕМИУМ станбено-деловен комплекс БИСИ КАРПОШ!
Побарајте го Вашиот ДОМ во најубавата зграда во Скопје!
цена: 1150-1300 евра/м2
инфо: 070 410 014
Становите ќе бидат вселиви до пролет 2019 година.
Екстра поволни услови за кредит преку:
-ПроКредит банка Скопје
-Халк банка Скопје
За подетални информации посетете ја нашата веб страна http://www.bisi.mk/ каде што имате пристап до каталогот за објектот БИСИ-КАРПОШ
http://www.bisi.mk/wp-content/uploads/2018/03/Bisi-Katalog.pdf