Број на оглас: 2315311
Објавен на: 04.12.2019, 11:04
1 / 8

Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

300 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Маршал Тито

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремени со нов инвентар и техничка опрема.

Контакт телефон 072/240 250