Број на оглас: 2310670
Објавен на: 30.05.2020, 12:18

plac vo matka

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
700 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo matka 700 m2 kaj vikendicite