Број на оглас: 2308586
Објавен на: 15.10.2018, 22:29
1 / 11

TOYOTA RAV 4 2.2D - D4D - 100 KW - 136КС

8.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Тoyota Rav4 -- 2007 година , со фул опрема , направен комплетен сервис , паркинг сензори-назад ... за повеќе информации на 070-229/375 , 078-420/951 ... Регистриран цела година ...