Број на оглас: 2307822
Објавен на: 15.03.2019, 23:11
1 / 4

ИМПЕРИЈА – Стан 45м²

34.999 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан со површина 45м² со распоред – денвна,трпезарија,кујна, спалнa,купатило,ходник,тераса.
Кат – 4
Станот се наоѓа на ул.Богомилска (3-5 минути пеш до центар).
Шифра Б 79/15
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771