Број на оглас: 2304098
Објавен на: 19.02.2019, 05:47
1 / 7

MENUVAM KUCA ZA STAN SO VASA DOPLATA

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
201 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1974
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
lazo kaleskov 17

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


kucata e na lazo kaleskov pod avtobuska stanica na dva sprata sekoj sprat ima 64m2 podrum od 73m2 ima dvor 212 m2 prvi sprat pvc stolarija STANOT DA BIDE 0KOLU 70m2 MOZE I POGOLEM NA PRIZEMJE PRVI ILI VTORI SPRAT