Број на оглас: 2303715
Објавен на: 01.03.2021, 23:17
1 / 1

Поправам компјутери и лаптопи

По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Вид на оглас: Се продава


- Поправање компјутери и лаптопи
- Спасување податоци
- Инсталација и преинсталација на Windows и програми
- Хардверско и софтверско чистење на компјутери и лаптопи

Брза и ефикасна услуга по поволна цена!