Број на оглас: 2301856
Објавен на: 03.04.2019, 02:43
1 / 3

televizor

2.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Останато
Производ:
CRT - Класични
Големина:
26 cm (10 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


se prodava ovaa televizorce kako novo sto e na slikive televizorceto e mnogu pogodno za vikendicka i nee mnogu koristeno znaci kako novo malecko e od mlaive vo boja e i ima dalinsko orginal za nego za podetalni informacii sekoj den posle 14 h povelete znaci novo EKSTRA CENA