Број на оглас: 2295932
Објавен на: 20.04.2019, 15:36
1 / 5

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

53.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
12
Квадратура:
240 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во Прилеп. За подетални информации на тел. Драган- 075-269-019 ZNACI SE RABOTI ZA GOLEMA KUJCA SO 12 PROSTORI PLUS KUPATILO SO WC IMA PROSTOR ZA MALA KOREKCIJA NA CENATA.