Број на оглас: 2295731
Објавен на: 26.09.2020, 11:01
1 / 11

Izdavam novi kompletno opremeni apartmani-strog centar Ohrid

1.200 МКД 1.500 МКД
Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите Јован се нови луксузни се наоѓаат во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на 80м до плоштад, езеро и влезот во стариот дел на градот, наспроти ноќниот клуб Куба либре(Хавана). Располагаме со студија и апартмани. Комплетно се опремени со: француски лежај, телевизор со кабловска, бесплатен интернет, паркинг, клима уред (+ панел од 3kw за зимски услови), комплетно опремена кујна со прибор и фрижидер.
Под објектот има подземна гаража.Цените се по договор (во зависност за кој апартман или студио и во кој период би го изнајмиле).
Тел.070391583, 075626218 или 077570001
GPS 41.113739,20.802213

Потврден огласувач
 Apartmani Jovan Ohrid-strog centar so garaza