Број на оглас: 2295290
Објавен на: 19.08.2019, 16:06
1 / 11

4x4 jeep cheroke grand cheroke stranski

7.777 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za grand Cherokee imam skoro sfe shto vi treba