Број на оглас: 2290680
Објавен на: 16.06.2020, 06:23
1 / 2

se prodava niva

1 €
Квадратура:
2018 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva so povrsina od 2018 m2 vednas do benziskata na izlezot kon kicevo.