Број на оглас: 2289851
Објавен на: 13.02.2019, 08:09
1 / 2

vrata za garaza

120 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Vrata za garaza so dimensi 2.30 na 2.20