Број на оглас: 2283110
Објавен на: 16.10.2019, 09:17
1 / 2

#KARTICI#LAGUNA MEGAN SCENIC

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novi kartici za Laguna i za megan, vrsime programiranje i repariranje na starite isto taka.
NAJEVTINO VO
MAKEDONIJA